Sprawy organizacyjne > Sugestie i uwagi dotyczące działania forum i strony.

Lista wolontariuszy na stronie WWW

<< < (2/3) > >>

Raffi:

--- Cytat: raku_15 w 03 Mar 2010, 21:46:43 ---Wpadłem na taki pomysł żeby zrobić jeden dział- wątek( po zrobieniu, go zamknąć żeby nikt nie mógł w nim pisać) a mianowicie chodzi mi o to żeby zrobić w jednym wątku listę osób z  Organizatorów, Zabezpieczenia, RR  i wstawienia jakiegoś małego zdjęcia a obok napisanie np. Rafał Muszczynko "raffi" - Organizator, Zabezpieczenie. Narazię myślałem nad tym :) A przykład raffiego jakoś sam mi wpadł w głowę :)

--- Koniec cytatu ---

Czajnik miał coś takiego zrobić, ze trzy razy o tym mówił na spotkaniach i reklamował jaka to ważna sprawa, jak to trzeba przerobić stronę, że powinien być zmieniony dział kontakt i dodany dział wolontariusze. My się na to zgodziliśmy ze 3 razy ze Skelerem i zawsze mówiliśmy, że czekamy tylko na dostarczenie materiałów do wrzucenia. Problem w tym, że Czajnik materiały te dostarcza już dobrze ponad rok. Ja straciłem już nadzieję, że Czajnik kiedykolwiek je dostarczy. Ale za to mam pewność, że najdalej we wrześniu Czajnik będzie nas przekonywał, że to ważna zmiana, że to trzeba zrobić itp ;-)

Więc jak ktoś miałby chęć to zrobić naprawdę, to ma zielone światło. Trzeba wziąć materiały od Oli (ma listę wolontariuszy). Trzeba tą listę zweryfikować (pewnie da się telefonicznie, z telefonu w biurze ZM by osoba robiąca to nie ponosiła kosztów), by wiedzieć kto na publikację jakich danych się zgadza. No i trzeba zrobić/zebrać zdjęcia ludzi. A później zrobić z tego materiał na stronę. A Skeler ten materiał wrzuci :-)

Rano1:
Z tego, co mi wiadomo, Czajnik ma ostatnio utrudniony dostęp do neta. Nie szkodziłoby, gdybyście do niego po prostu dryndnęli na komórkę.
Foty Raffiego itp. - jest tego tylko, że w tomach albumy można byłoby wydawać  ;D
Nawet nie chcę wskazywać palcem na osoby, które już tyle dokumentacji zdjęciowej zrobiły, że ho ho.
Admini do dzieła.
Chętnych fotografów, gdyby co, też się znajdzie, szczególnie na WMK.

Maćkofff:
Ja się tym zajme także jeśli chodzi o publiczna listę wolontariuszy to do mnie proszę się zglaszac ;)

Raffi:

--- Cytat: Rano1 w 04 Mar 2010, 14:14:00 ---Z tego, co mi wiadomo, Czajnik ma ostatnio utrudniony dostęp do neta. Nie szkodziłoby, gdybyście do niego po prostu dryndnęli na komórkę.
--- Koniec cytatu ---

Tu nie ma po co dzwonić. Czajnik się zgadza, bo sam chciał to zrobić, nic nowego nie powie.

Tu po prostu potrzebny jest ktoś, kto siądzie i to zrobi.


--- Cytat: Rano1 w 04 Mar 2010, 14:14:00 ---Foty Raffiego itp. - jest tego tylko, że w tomach albumy można byłoby wydawać  ;D
Nawet nie chcę wskazywać palcem na osoby, które już tyle dokumentacji zdjęciowej zrobiły, że ho ho.

--- Koniec cytatu ---

Nie strzelałem zdjęć twarzy wolontariuszy. Ba, zdjęć z Mas mam bardzo, bardzo niewiele i NA PEWNO nie będą przydatne w tworzonej stronie. Szkoda tracić czas na sprawdzanie.

Choć oczywiście jak ktoś ma chęć sobie prywatnie obejrzeć 15 tysięcy moich zdjęć w galerii Bartka, to zapraszam :-)


--- Cytat: Rano1 w 04 Mar 2010, 14:14:00 ---Chętnych fotografów, gdyby co, też się znajdzie, szczególnie na WMK.

--- Koniec cytatu ---

I tak trzeba to zrobić. Prześcieradło jako tło, ze trzy lampy i aparat na statywie. I po prostu każdemu zrobić fotkę, kto będzie chciał pokazać twarz na stronie.

Drex:

--- Cytat: Raffi w 04 Mar 2010, 16:35:22 ---Prześcieradło jako tło, ze trzy lampy i aparat na statywie.
--- Koniec cytatu ---
Mam nadzieję, że to żart był... :P Jeśli są chętni, to ja (Trawers pewnie też nie odmówi) mogę zdjęcia porobić- najlepiej na przedmasówce lub na Masie. Na pewno bez prześcieradła. :P

Maćkofff: Ja o przescieradłach i statywie nie pisałem...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej