Sprawy organizacyjne > Sugestie i uwagi dotyczące działania forum i strony.

Lista wolontariuszy na stronie WWW

<< < (3/3)

Rano1:
Zamiast prześcieradła proponuję wykonać jakąś tekturkę z malowidłem i w środku otwór na twarz śmiałka  :D   No i tak fotografować !

trawers:
Tęsknicie za biurokracją?...
Tak się zastanawiam, po co komu ta lista i to jeszcze ze zdjęciami? Jak kiedyś wrócimy do "spontanicznych" mas, to policja dostanie od nas w prezencie na tacy pełną listę najaktywniejszych masowiczów.
Co innego niejawna, wewnętrzna lista z danymi, kontaktami i ew. zdjęciami - taka jest potrzebna organizatorom. Ale ja bym nie publikował tego w necie ani na forum.
I tak jest wystarczająco dużo zdjęć...
A jak ktoś już koniecznie chce zdjęcie, to może sobie znaleźć w fotorelacjach z mas i wykadrować z nich awatar.

Rano1:
Szkoda, że nie mamy jakiegoś rysownika. To byłoby dobre  :)

Raffi:

--- Cytat: trawers w 06 Mar 2010, 00:58:02 ---Tęsknicie za biurokracją?...
Tak się zastanawiam, po co komu ta lista i to jeszcze ze zdjęciami?

--- Koniec cytatu ---

Nie, dlatego ja się do tego nie dotykam, bo to nie jest dla mnie rzecz ważna. Przejazd od tego lepszy nie będzie.

Ale Czajnik chciał, bo podobno możliwość pokazania twarzy na stronie ma być motywująca dla wszystkich. Ponieważ to i tak nie będzie obowiązkowe, uznałem, że problemu nie ma. Każdy po prostu zdecyduje, czy chce być na stronie, czy pozostać incognito.

Moją twarz pewnie pozwolę opublikować tam jako wolontariusza - mnie Policja i tak zna ;-)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej