Sprawy organizacyjne > Sugestie i uwagi dotyczące działania forum i strony.

Lista osób zarządzających forum

(1/2) > >>

Maćkofff:
Hej,


Ponieważ jak widać, rangi użytkownika (user, admin, mod, zabezpieczenie, RR) można sobie zmieniać i ukrywać to chciałbym aby ktoś przedstawił listę osób która dba o forum. Lista administratorów i moderatorów (wszystkich bez wyjątku, każdy kto ma te uprawnienia).


Sprawa jest prosta. Abyśmy wiedzieli kto jest za co odpowiedzialny i do kogo można się zwracać.

Raffi:
Prawa Administratora obecnie mają:
m.p. (Maciej Płoński)
Raffi (czyli ja)
Stanley

Prawa moderatora obecnie mają:
DeXteR
gromanik
m.p.
Raffi
Trupek


Co nie znaczy, że każda z tych osób faktycznie moderuje lub adminuje. Ja obecnie ze swoich uprawnień w zasadzie nie korzystam. Trupek nie korzystał z nich chyba nigdy (poza podpinianiem tematów). Gromanik też nie korzysta. Dexter i reszta to nie wiem.

Planowane są zmiany w obu grupach. Jak zostaną dokonane, to na pewno ktoś przedstawi nową ekipę.

Maćkofff:
Dzięki za info. Fajnie by było, gdyby uprawnienia miały osoby które faktycznie będą coś robiły ze swoją funkcją a nie tylko posiadały bajer patrzenia na IP każdego użytkownika.

Wojtek:
To przepraszam, że się wtrącę , ale zauważyłem, że chyba Savil i Adriansocho doszli do grona moderatorów , ktoś jeszcze, jeśli można wiedzieć  ?

adriansocho:

--- Cytat: sailing_cyclist w 13 Lis 2011, 21:07:52 ---To przepraszam, że się wtrącę , ale zauważyłem, że chyba Savil i Adriansocho doszli do grona moderatorów , ktoś jeszcze, jeśli można wiedzieć  ?

--- Koniec cytatu ---

Miało to zostać ujęte w odpowiednim komunikacie, i ogłoszone w błysku fleszy i przy fanfarach, ale wszystko zepsułeś. Savil i ja jesteśmy teraz moderatorami zajmującymi się porządkiem na forum.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej