Sprawy organizacyjne > Sugestie i uwagi dotyczące działania forum i strony.

Cenzura Stanleya

(1/2) > >>

storm:
Stanley - starczy tej cenzury. Dzisiaj kasujesz częsci moich postów gdzie są linki do innych, znacznie technicznych For, a jutro co? Będziesz kasował całe wypowiedzi, które nie są ci w smak?
Mało tego, szanowny Stanley dopisuje coś w moich postach co inni mogą traktować jako coś co ja napisałem. Wybacz Stanley, ale nawet za poprzednich moderatorów i Administratorów, tak się NIE robiło. To jest już bandytyzm. To jest nic innego jak OSZUSTWO. Jak chcesz dopisywać - możesz w swoim okienku moderatora jako ty. Ale nie w treści tego co JA napisałem.


I ponieważ to nie jest pierwszy przypadek w ostatnim miesiącu, zwracam się do Organizatorów z wnioskiem o rozpatrzenie zmiany Administratora Forum na osobę o większych umiejętnościach moderatorskich.

Drex:

--- Cytat: storm w 14 Paź 2011, 10:05:22 ---I ponieważ to nie jest pierwszy przypadek w ostatnim miesiącu, zwracam się do Organizatorów z wnioskiem o rozpatrzenie zmiany Administratora Forum na osobę o większych umiejętnościach moderatorskich.

--- Koniec cytatu ---
Cóż... Nie ma takiej "w gronie" chyba. xD

Drex:
No właśnie nie ma. Storm też się nie nada. :P

A ja się zrzekłem, masz rację- powód napisałem jasny. Jeśli funkcja przeszkadza mi w pisaniu tego co myślę "bo admin tak nie może/powinien/nie wypada"- to zrezygnowałem z funkcji. I tylko i wyłącznie to było powodem rezygnacji. Nie skargi na jakość moderacji. ;)
O, a teraz znikł post na który odpowiedziałem... xD

Infero:
Właśnie, post Stanleya wyparował.. hmm..

Stanley:
Nie wyparował. Tylko sam autor (ja) go usunął.
Czasami lepiej jest przemilczeć. :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej