Autor Wątek: Cenzura Stanleya  (Przeczytany 3656 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

storm

  • Gość
Cenzura Stanleya
« dnia: 14 Paź 2011, 10:05:22 »
Stanley - starczy tej cenzury. Dzisiaj kasujesz częsci moich postów gdzie są linki do innych, znacznie technicznych For, a jutro co? Będziesz kasował całe wypowiedzi, które nie są ci w smak?
Mało tego, szanowny Stanley dopisuje coś w moich postach co inni mogą traktować jako coś co ja napisałem. Wybacz Stanley, ale nawet za poprzednich moderatorów i Administratorów, tak się NIE robiło. To jest już bandytyzm. To jest nic innego jak OSZUSTWO. Jak chcesz dopisywać - możesz w swoim okienku moderatora jako ty. Ale nie w treści tego co JA napisałem.


I ponieważ to nie jest pierwszy przypadek w ostatnim miesiącu, zwracam się do Organizatorów z wnioskiem o rozpatrzenie zmiany Administratora Forum na osobę o większych umiejętnościach moderatorskich.


Drex

  • Gość
Odp: Cenzura Stanleya
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Paź 2011, 12:50:35 »
I ponieważ to nie jest pierwszy przypadek w ostatnim miesiącu, zwracam się do Organizatorów z wnioskiem o rozpatrzenie zmiany Administratora Forum na osobę o większych umiejętnościach moderatorskich.
Cóż... Nie ma takiej "w gronie" chyba. xD

Drex

  • Gość
Odp: Cenzura Stanleya
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Paź 2011, 13:00:25 »
No właśnie nie ma. Storm też się nie nada. :P

A ja się zrzekłem, masz rację- powód napisałem jasny. Jeśli funkcja przeszkadza mi w pisaniu tego co myślę "bo admin tak nie może/powinien/nie wypada"- to zrezygnowałem z funkcji. I tylko i wyłącznie to było powodem rezygnacji. Nie skargi na jakość moderacji. ;)
O, a teraz znikł post na który odpowiedziałem... xD

Offline Infero

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 258
  • Płeć: Mężczyzna
  • \m/ d- -b \m/
Odp: Cenzura Stanleya
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Paź 2011, 13:20:39 »
Właśnie, post Stanleya wyparował.. hmm..

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Cenzura Stanleya
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Paź 2011, 13:25:36 »
Nie wyparował. Tylko sam autor (ja) go usunął.
Czasami lepiej jest przemilczeć. :)

Drex

  • Gość
Odp: Cenzura Stanleya
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Paź 2011, 13:30:24 »
Stanley, tu już nie będziemy się wymieniać uwagami- napisałem Ci PW. I tam, jak chesz oczywiście, możemy podyskutować. I jak chcesz, to ogólnie mogę Ci napisać czym zawsze kierowałem się moderując. ;)