Sprawy organizacyjne > Sugestie i uwagi dotyczące działania forum i strony.

Wygląd forum - możliwość wyboru wyglądu wyświetlania forum!

<< < (6/7) > >>

Stanley:
O gustach sie nie dyskutuje. :)

Dla uświadomienia Was dodam:
Core Theme używa 3 użytkowników.
Estalia używa 24 urzytkowników.
Defoult Scheme używa 648 użytkowników.

Co pokazuje, że tylko nieliczni przywiązują wagę do wyglądu, a dla znacznej większości ważna jest treść.

@QwerJA odpowiadając na Twoje pytanie. W stylu Estalia ustaw sobie Avatara w rozmiarze 120 px na 120 px i zobacz, że informacja opcja "Pokaż nowe odpowiedzi na twoje wątki." nie jest wyświetlana poprawnie. Tło pod nią jest źle zwymiarowane.
Zgłaszałem to Drexowi ponad rok temu, nie zrobił nic, więc zmieniłem domyślny styl forum i poinformowałem innych jak wrócić do tego, do którego się już przyzwyczaili. :)

Drex:

--- Cytat: Stanley w 19 Lis 2011, 08:51:27 ---Dla uświadomienia Was dodam:
Core Theme używa 3 użytkowników.
Estalia używa 24 urzytkowników.
Defoult Scheme używa 648 użytkowników.

Co pokazuje, że tylko nieliczni przywiązują wagę do wyglądu, a dla znacznej większości ważna jest treść.

@QwerJA odpowiadając na Twoje pytanie. W stylu Estalia ustaw sobie Avatara w rozmiarze 120 px na 120 px i zobacz, że informacja opcja "Pokaż nowe odpowiedzi na twoje wątki." nie jest wyświetlana poprawnie. Tło pod nią jest źle zwymiarowane.
Zgłaszałem to Drexowi ponad rok temu, nie zrobił nic, więc zmieniłem domyślny styl forum i poinformowałem innych jak wrócić do tego, do którego się już przyzwyczaili. :)

--- Koniec cytatu ---
To oznacza tylko tyle, że ludzie są leniwi i nie wiedzą, że można zmienić styl forum. Albo, że te 600 osób zalogowało się na forum 3 razy i już nie pamiętają nawet hasła :D
A nie wiem co Ci się źle wyświetla. U mnie jest idealnie.

Stanley:
Drex - może jest tak jak mówisz, może nie. Tego nie wiemy. :)
Liczby mówią same za siebie. O powodach zmiany bądź nie zmieniania wyglądu forum przez użytkownika możemy się dowiedzieć tylko od niego samego.
A może po prostu wcześniej nikt nigdzie nie znalazł tematu o sposobie zmiany wyglądu forum?
Bo na przykład nie działała wyszukiwarka na forum albo administrator nie podał tego do publicznej wiadomości? :)
Zastanawiałeś się nad tym? :)
No tak, ale jak zwykle narzekają osoby, które potrafią biegle obsługiwać komputery i świetnie poruszają się po forach internetowych...
Czemu mnie to nie dziwi? :)

Rano1:

--- Cytat: Drex w 19 Lis 2011, 11:13:54 ---To oznacza tylko tyle, że ludzie są leniwi i nie wiedzą, że można zmienić styl forum. Albo, że te 600 osób zalogowało się na forum 3 razy i już nie pamiętają nawet hasła :D

--- Koniec cytatu ---
Nie macie się co boksować i robić wyrocznię za innych.
Jak chcecie znać opinie - zróbcie ankietę nt. dostępnych stylów (wyglądów) forum. Pewnie 10-20 osób się tym zainteresuje i zagłosuje. Może więcej.

Co do mnie, nowy wygląd w żaden sposób mi nie przeszkadza, więc po co mam go zmieniać. Czegoś tu brakuje?

Kajtuś Czarodziej:
@Stanley dziękuję za wyjaśnienie, jest w pełni zrozumiałe (przeze mnie na pewno).
Nie rozumiem tej całej dyskusji o wygląd. MSZ ważniejsza jest treść (czytelność postów i wiedza w nich zawarta) nad formą (wyglądem) ale to jest tylko moje zdanie.

Tylko jedno pytanie mi się jeszcze nasuwa:
Czy ten ranking forumowy w jakiś sposób odnosi się i przekłada na uczestnictwo w comiesięcznych przejazdach masy?
Bo przyznam się szczerze, że mnie to trochę myli i tak trochę niepewnie się tu czuję, bo okazuje się, że Stały uczestnik kojarzy mi się z uczestniczeniem w masie a tu chyba chodzi, że to po prostu uczestnik forum.

Propozycja Raffiego do zmiany jest ciekawa ale chyba nie do końca ma odniesienie tutaj.
Zmiana kartek na ogniwa łańcucha albo zębatki też jest fajny ale chyba już pracy trzeba żeby to zmienić?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej