Sprawy organizacyjne > Sugestie i uwagi dotyczące działania forum i strony.

Wygląd forum - możliwość wyboru wyglądu wyświetlania forum!

<< < (4/7) > >>

Drex:
Wczoraj mialem ciekawsze zajecia niz wysluchiwanie jekow jaki ja niemily na forum jestem, bo wytykam bledy moderatorom i adminom. Od tego mam forum, w realu zajmuje sie wieloma przyjemniejszymi rzeczami. ]:->

Raffi:

--- Cytat: Drex w 18 Lis 2011, 16:42:28 ---Wczoraj mialem ciekawsze zajecia niz wysluchiwanie jekow jaki ja niemily na forum jestem, bo wytykam bledy moderatorom i adminom.
--- Koniec cytatu ---

No tak, dzień bez dowalenia Kolegom jest dniem straconym :P

storm:
Poniewaz ktos mi napisal na pw abym byl na przedmasowce, a tu sie Drex tlumaczy dlaczego go - po czesci - nie bylo, czuje sie wezwany do tablicy i zmuszony do zlozenia wyjasnien. Mianowicie ze wzgledu na swoj dalece posuniety egoizm, uznalem ze oszczedzanie mojej lewej lakotki (zwlaszcza po wtorku, kiedy kolano zdrowo oberwalo) jest wazniejsze niz spotkania grupowe. Ponadto o 1755 odchodzi ekspres Mazovia do mojego Ozarowa, a kolejne pociagi to zapchane EZT gdzie trzeba walczyc o miejsca siedzace (przypominam o kolanie). Takze wybaczcie, ale niestety, dla mnie zdrowie jest najwazniejsze - wystarczy moim obu nogom koniecznosc lazenia na dworce pkp, przystanki tramwajowe i przepychanie sie w tramwajach. Mimo wszystko nie chcialbym miec wycinanej lakotki, wystarczy samo jej zszywanie...

Rano1:

--- Cytat: Drex w 18 Lis 2011, 14:05:24 ---Nazywanie tego "kostka brukowa" jest chybione calkowicie

--- Koniec cytatu ---
OK. Będę to nazywał kafelkami  :)

Stanley, te nazewnictwo powyżej 500 postów jest powiedziałbym średnie, propozycja kolejnej pozycji wręcz niemiła.
Mając powiedzmy 500 postów, ktoś może np. korzystać z forum i pisać po jednym poście rocznie. Czy nazwa Uzależniony od forum pasuje? Chyba niebardzo.
No, ale to już kwestia inwencji adminów.

Raffi:

--- Cytat: Rano1 w 18 Lis 2011, 18:05:34 ---Stanley, te nazewnictwo powyżej 500 postów jest powiedziałbym średnie, propozycja kolejnej pozycji wręcz niemiła.
Mając powiedzmy 500 postów, ktoś może np. korzystać z forum i pisać po jednym poście rocznie. Czy nazwa Uzależniony od forum pasuje? Chyba niebardzo.
No, ale to już kwestia inwencji adminów.
--- Koniec cytatu ---

Nie tylko kwestia Adminów. Jak zaproponujesz coś fajnego, to czemu mielibyśmy nie skorzystać? Propozycje mogą być dowolne. Te obecne to mój dość dawny pomysł, który wraz ze wzrostem postów zmienia nam rangę na sugerującą częstsze bywanie na Masie.

Ale może być też coś innego, np na forum ZM rangi są takie:
Początkujący
Sympatyk
Bywalec
Stały Bywalec
Zielony Oszołom
Oberspammer
a w zapasie jest jeszcze ranga Dzicz Kudłata i Greenpisarz :D

Tam założenie było takie, by było trochę związane z ekologią i z przymrużeniem oka. I nikt się nie buntuje, że coś kogoś obraża.

Ale można jeszcze inaczej. To mój pomysł, odwołujący się do wiedzy technicznej:
-Zagubiony (0-10)
-Trochę zagubiony (10-50)
-Poczatkujący (50-100
-Śrubkarz (100-200)
-Złota rączka (200-350)
-Mechanik stażysta (350 - 600)
-Młodszy mechanik (600-1000)
-Technik mechanik (1000-2000)
-Inżynier (2000-3500)
-Wujek Dobra Rada (>3500)

Czekamy na inne propozycje ;) Jak będą fajne, to może się zmieni obecne rangi na jakieś lepsze, fajniejsze i bardziej świeże.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej