Autor Wątek: Test ścieżek rowerowych na Białołęce - nd, 24 lipca 12:00-15:00  (Przeczytany 15633 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gromanik

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 817
  • Płeć: Mężczyzna
    • Białołęka dla rowerów
Odp: Test ścieżek rowerowych na Białołęce - nd, 24 lipca 12:00-15:00
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Lip 2011, 23:47:09 »
http://www.facebook.com/event.php?eid=209504445763558

Aby wyświetlić tę stronę, musisz się zalogować.

Sam o wydarzeniu dowiedziałem się z facebooka od jego organizatora, pana Dolczewskiego, radnego rady m. st. Warszawy, a na dostęp bądź jego brak do Facebooka nie mam wpływu - istotne jest to, że spotykamy się pod McDonaldem na Modlińskiej róg Kowalczyka.

storm

  • Gość
Odp: Test ścieżek rowerowych na Białołęce - nd, 24 lipca 12:00-15:00
« Odpowiedź #16 dnia: 20 Lip 2011, 06:59:42 »
@Gromanik - masz wpływ. Nie musisz podawać ludziom linków do jakiegoś fejs-badziewia, możesz cytować zawartość linków, publicznie dostępnych treśći na Forach internetowych, także tutaj.
Pomyślmy - czy Fora internetowe maja być tylko skarbnicami linków do fejsbadziewia? Dlaczego mamy korzystać z komerchy - która filtruje co się da i jak się da po swojemu, co by tylko zarobić - skoro mamy to Forum WMK?


Offline gromanik

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 817
  • Płeć: Mężczyzna
    • Białołęka dla rowerów
Odp: Test ścieżek rowerowych na Białołęce - nd, 24 lipca 12:00-15:00
« Odpowiedź #17 dnia: 20 Lip 2011, 08:10:12 »
@Gromanik - masz wpływ. Nie musisz podawać ludziom linków do jakiegoś fejs-badziewia, możesz cytować zawartość linków, publicznie dostępnych treśći na Forach internetowych, także tutaj.
Pomyślmy - czy Fora internetowe maja być tylko skarbnicami linków do fejsbadziewia? Dlaczego mamy korzystać z komerchy - która filtruje co się da i jak się da po swojemu, co by tylko zarobić - skoro mamy to Forum WMK?



Rozpowszechniam informację o wydarzeniu, bo uważam, że jest tego warta. Poza tym akcja była przygotowywana zanim się o niej dowiedziałem i to właśnie na facebooku - ze względu na osoby nie mające/nie chcące mieć dostępu do facebooka przepisałem najważniejsze informacje, czyli co, gdzie i kiedy, ale nie mam zamiaru wyplenić facebooka z historii wydarzenia, bo tam ewoluował pomysł. Jeśli nie chcesz wchodzić na facebooka, to nie musisz, ale nie musisz też demotywować innych i odwracać uwagę od tego, co w akcji jest ważne i może być korzystne nie tylko dla rowerzystów z Białołęki, więc proszę nie rób kreciej roboty i nie dyskredytuj inicjatyw innych osób tylko dlatego, że jakiś poboczny wątek Ci w nich nie odpowiada.

storm

  • Gość
Odp: Test ścieżek rowerowych na Białołęce - nd, 24 lipca 12:00-15:00
« Odpowiedź #18 dnia: 20 Lip 2011, 09:04:16 »
Nikt nikogo nie dyskredytuje. Tylko zamiast umieszczać SAM LINK mogłeś wkleić jego treść!!!

Offline MYSH

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • =^..^=
Odp: Test ścieżek rowerowych na Białołęce - nd, 24 lipca 12:00-15:00
« Odpowiedź #19 dnia: 20 Lip 2011, 10:08:12 »
Spokój  świnia z małpą !!! :P 
Ważne jest to że potem napisał to co najważniejsze :P  a ja nienawidzę nk, fb czy innego szajsu i nie zamierzam mieć tam konta ale dzięki wam w ogóle się dowiedziałem że coś takiego  ma miejsce i jak dam radę to będę
Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki...
Cuda zajmują mi trochę czasu...
:)

Offline `L`

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 483
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie jeżdżę szybko. Jeżdżę dokładnie.
Odp: Test ścieżek rowerowych na Białołęce - nd, 24 lipca 12:00-15:00
« Odpowiedź #20 dnia: 20 Lip 2011, 13:27:44 »
Warszawy, a na dostęp bądź jego brak do Facebooka nie mam wpływu - istotne jest to, że spotykamy się pod McDonaldem na Modlińskiej róg Kowalczyka.

OK. Dzięki za info i do zobaczenia :)
"governments will use whatever technology is available to them to combat their primary enemy - which is their own population" - Noam Chomsky

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Test ścieżek rowerowych na Białołęce - nd, 24 lipca 12:00-15:00
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Lip 2011, 13:58:27 »
@Raffi - tak się składa, że miałem okazję jechać tą ścieżką

Ja też i NIGDY nie nazwał bym tego drogą rowerową i nie umieścił na mapie dróg rowerowych. Po prostu ta ścieżka/droga gruntowa nie spełnia warunków by móc być tak nazwana. To zwykły szlak, choć przejezdny, jak sam zauwazyłeś.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)


Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Test ścieżek rowerowych na Białołęce - nd, 24 lipca 12:00-15:00
« Odpowiedź #23 dnia: 25 Lip 2011, 14:08:53 »
Sympatycznie było, choć powoli. No i nie zmoczył nas deszcz :]
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)