Autor Wątek: Nocna Masa Krytyczna  (Przeczytany 850217 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline chrupek

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 136
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #210 dnia: 06 Cze 2010, 13:14:32 »
Na oficjalnej też są takie jazdy ? :D
Komu w drogę temu rower.

Offline qwerJA

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 301
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #211 dnia: 06 Cze 2010, 14:14:36 »
Na oficjalnej też są takie jazdy ? :D

Ja jeżdżę na nocne z przerwami dopiero od października, w sumie to od lutego.
Ale na ostatniej oficjalnej to też się peleton podzielił, ale dzięki telefonii komórkowej się cudownie połączył ;D

My byśmy się też odnaleźli, bo za stacją benzynową ( w pierwszym kierunku ) padło takie pytanie, czy ma ktoś telefon do Czarnego  ;D
 
Sory za tą akcje, wyciągnę z niej konsekwencje dla siebie  :D

Ale jazda po lesie była totalnie ''the Best'', i to akurat nie był mój pomysł  :P
Tomek jestem

" Warszawa to piękne miasto,
   tylko ludzie są . . .  "

Offline Czarny

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 176
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #212 dnia: 06 Cze 2010, 14:29:48 »
Oficjalna nocna masa jest przede wszystkim spokojniejsza. Poruszamy sie tylko i wylacznie w granicach miasta, tak wiec kazdy moze w dowolnym momencie odbic, jesli dosc dobrze zna jego topografie. Nie grzejemy, jak tej nocy mialo to miejsce, chociaz i tu zdarzaja sie odstepstwa od reguly, ale z reguly niewielkie.

@Qwerja: rzuciles co najmniej 2x haslo "jedzmy juz" i za drugim razem Twoj dar przekonywania okazal sie na tyle silny, ze czesc ludzi ruszyla za Toba. A ze wczesniej zaczales juz wykazywac sie rowerowym adhd i krazyles w kolko, z trawnikiem lacznie, to czesc ludzi wziela to za odjazd i tak zesmy sie w Pruszkowie rozdzielili.
Rozumiem, ze wykazujesz pewna inicjatywe i byc moze chcesz dalej sie kreowac, ale warto na przyszlosc skonsultowac sie z ludzmi w jakis sposob przewodzacymi calemu peletonowi. Nie zrobiles tego i teraz Dex ma do Ciebie takie, nie inne pretensje. Ja tez, bo kiedy podnioslem wzrok z nad mapy, jakos tak dziwnie tlum sie przerzedzil.

A przejazd sam w sobie bardzo fajny! Szosa Katowicka bardzo fajnie sie jechalo. :-))) Poniekad rozumiem kolege Pavla co do szybkiej jazdy przodu, choc i sam niezle poginalem chwilami. Kiedy jednak potem cofnalem sie do tylu, widzialem zmeczone twarze i slyszalem tez "pochwaly" predkosci, hehe...
Dzieki.

Za tydzien oficjalny nocnik. Mnie najprawdopodobniej nie bedzie, poniewaz pracuje caly weekend, ale pamietajcie o swiatlach i aby jednak swojego rodzaju samowolke ograniczyc do niezbednych kwestii.
Cudowne dziecko dwóch pedałów. :-))

PaVeL

  • Gość
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #213 dnia: 06 Cze 2010, 15:22:41 »
ale ja nie mam żadnych pretensji co do prędkości... :)
raz w tygodniu można się zmęczyć...
i to właśnie sprawia największą frajdę...
niech więc te nieoficjalne przejazdy pozostaną szybkie...
można by tylko troszkę wydłużać trasę żeby czasami wracać ok 7... ;)

Offline Czarny

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 176
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #214 dnia: 06 Cze 2010, 15:50:54 »
Wlasnie dlatego nieoficjalna nmk zostala powolana: by mozna bylo troche szybciej pojechac, by mozna bylo wyjechac poza W-we i zobaczyc te rejony, w ktorych sie bywa nie za czesto. Choc info jest podowane do ogolnej wiadomosci, dla wszystkich jest dostepne, to jednak zjawiaja sie osoby, ktore juz wiedza, czym to sie moze ewentualnie skonczyc. ;-)

Nie widze osobiscie wiekszych przeszkod, by powrot byl i o tej godzinie. Kiedys pamietam, ze wracalo sie nawet o 8-9, ale wtedy caly dzien juz stracony na regeneracje i budzisz sie dopiero rankiem, kiedy o 17 w tv Teleexpress pokazuja. :-P Mnie osobiscie dnia szkoda. Dzis wstalem 13:20 i jeszcze mam w planach pokrecic sie tu i tam.
Generalnie jednak mozna ulozyc taka trase, taki dystans, by wrocic o zaproponowanym przez Ciebie czasie. Modlin, Zegrze, Kampinos... Tyle tego jest, ze droga wolna.
Cudowne dziecko dwóch pedałów. :-))

Offline Mr_Brush

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #215 dnia: 06 Cze 2010, 20:06:00 »
Za tydzien oficjalny nocnik.
Trzeba się wreszcie zebrać i ruszyć. Ciągle planuję i... przegapiam.
Zwłaszcza że w ten weekend rodzina mi wlazła na głowę.

Offline Petro4_

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 649
  • Płeć: Mężczyzna
    • Grupa Bródnowska
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #216 dnia: 06 Cze 2010, 22:02:06 »
Po tym jak zgubiliśmy resztę grupy, zauważyliśmy jakieś światełka w oddali, to byliście wy, kierowaliście się na Pruszków. Goniliśmy was przez całe miasto aż do lidla na osiedlu Staszica. Postanowiłem że skrócę trasę i poprowadziłem grupę przez Komorów, Granicę i Strzeniówkę żeby was dogonić. Wiedziałem że jedziecie na Nadarzyn, niestety nie byłem tego pewien. Odbiliśmy w lewo w Strzeniówce i pojechaliśmy wzdłuż linii 711 następnie przez las i błoto wróciliśmy do Komorowa. Potem już do Jerozolimskich i na Zamkowy.

Nie byliśmy gorsi też wyszło nam ponad 60 km. To wszystko przez to że my odbiliśmy od stacji w lewo, a reszta w prawo, potem już was nie dogoniliśmy. Ostatni raz widzieliśmy was na końcu Pruszkowa koło lidla. Reszta mojej grupy ostro mnie krytykowała jak chciałem jechać do Nadarzyna.
« Ostatnia zmiana: 06 Cze 2010, 22:07:26 wysłana przez Petro4_ »
Nocna Masa Krytyczna. 2 sobota miesiąca,    godz. 24:00 - nocnamasa.pl

Offline DeXteR

  • Moderatorzy działów
  • *****
  • Wiadomości: 411
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #217 dnia: 06 Cze 2010, 22:58:18 »
No to też ładnie żeście się namachali :D Ale nie dziwne że nas nie złapaliście - bo staraliśmy się utrzymywać tempo w okolicach 29 - 30. Jakbyśmy wiedzieli że jednak zawrócicie - to byśmy dłużej poczekali. A tak DUPA.

To o której byliście na Zamkowym ? Bo my w okolicach 4 coś tam
« Ostatnia zmiana: 06 Cze 2010, 22:59:59 wysłana przez DeXteR »

Offline Safian

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #218 dnia: 06 Cze 2010, 23:35:39 »
my o 4 rozjechaliśmy się z Zamkowego

Offline Czarny

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 176
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #219 dnia: 07 Cze 2010, 05:28:19 »
Fakt, ladnie zesmy pruli do Nadarzyna. Przyjemne, jednostajne tempo, bez urywania. :-) I rowniez w Strzeniowce skrecilismy na Nadarzyn, by w koncu do niego dojechac. Na rynku bez mala bylismy 15 min., takze w sumie moglismy sie nawet spotkac, gdyby nie ten nieszczesny brak wzajemnego kontaktu.
Cudowne dziecko dwóch pedałów. :-))

Offline Petro4_

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 649
  • Płeć: Mężczyzna
    • Grupa Bródnowska
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #220 dnia: 07 Cze 2010, 20:04:03 »
Tak jechały zagubione owieczki:

http://miejsce.info/m/pl/XcckveA
Nocna Masa Krytyczna. 2 sobota miesiąca,    godz. 24:00 - nocnamasa.pl

Offline Czarny

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 176
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #221 dnia: 08 Cze 2010, 10:05:05 »
A jesli idzie o nas, to wyobraz sobie dojazd do Nadarzyna i dalej juz Szosa/Al. Krakowska do samej W-wy. :-)
Cudowne dziecko dwóch pedałów. :-))

Offline chrupek

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 136
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #222 dnia: 08 Cze 2010, 11:13:02 »
Na dzień dzisiejszy to już wiem że przyjadę na nocną oficjalną w tę sobotę :)
Może przy mniejszej ilości osób niż na dziennej będzie można Was poznać "osobiście" :)

Mam rozumieć że po jest ognisko na Bemowie ? :P
Komu w drogę temu rower.

Offline Petro4_

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 649
  • Płeć: Mężczyzna
    • Grupa Bródnowska
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #223 dnia: 08 Cze 2010, 13:48:10 »
Na ostatniej oficjalnej ogłaszali że będzie.
Nocna Masa Krytyczna. 2 sobota miesiąca,    godz. 24:00 - nocnamasa.pl

Offline Czarny

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 176
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #224 dnia: 09 Cze 2010, 08:01:37 »
O ognisku nic nie wiem, ale skoro macie - teoretycznie - zapedy, to mozecie zorganizowac. Nie mam nic przeciwko. ;-)
Cudowne dziecko dwóch pedałów. :-))