Autor Wątek: Nocna Masa Krytyczna  (Przeczytany 850047 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1335 dnia: 25 Sie 2011, 23:25:46 »
You have my axe. Jako osoba niejeżdżąca na żadne z tych nocnych kręceń mam powyżej uszu tych przepychanek i zgadzam się, żeby tematy rozdzielić. Pokój separatystyczny będzie chyba lepszy niż partyzantka.

Offline lakiana

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 145
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1336 dnia: 25 Sie 2011, 23:35:32 »
Czyli zakaz wstępu dla LR-ców na NM i odwrotnie? I nie chodzi mi tu o forum...

dwapedalymam

  • Gość
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1337 dnia: 25 Sie 2011, 23:41:18 »
Witam

Nocna Masa "nocnik" od początku jej powstania była jedna - potem zaczęły się cotygodniowe klony jako nieoficjalne NM. Dawno temu NM dojeżdżały nawet do Nowego Dworu Maz. i nie było w tym nic dziwnego.
      Z czasem zdarzały się zagubienia słabszych użytkowników i dyskusje w temacie, itd.
Obecnie jeżeli Tanawis przyjeżdża na NM i ją prowadzi to nie znaczy, że jest to jego LR.
Myślę, że nie warto zakazywać komuś wchodzenia tu czy tam i brania udziału w tej czy innej imprezie.
Jeżeli jest problem z prowadzeniem przez tego czy innego to niech podejmie się inna osoba "neutralna" po co robić sztuczny problem.
No chyba, że osoby nie lubiące Tanawisa już na jego obecność/widok womitują, to już inne zagadnienie.
Mnie osobiście nie robi różnicy kto prowadzi i jak, liczy się atmosfera a jak jestem niezadowolony to spadam na chatę i nie stękam później niepotrzebnie na forum.
Stworzyły się "wrogie fronty osobowe" a to nie jest chyba idea Masy jako takiej, że jeden rowerzysta jest cacy a inny beeee.

Nocna Masa to nie jest "dziecko" osobowo/jednostkowo ale to twór powstały na fakt możliwości przewożenia rowerów komunikacją miejską (bez opłaty) i na pewno nie upadnie przez żadnego pieniacza/cichacza/czy mazgaja.
Dopóki będą chętni ta tradycja nie zaginie.
« Ostatnia zmiana: 25 Sie 2011, 23:43:06 wysłana przez dwapedalymam »

Offline Czarny

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 176
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1338 dnia: 26 Sie 2011, 00:36:20 »
Cały ten wątek zaczyna upodabniać się do "Mody na sukces"; im dłuższy, tym coraz nudniejszy i pozbawiony sensu. Już zapomniałem na dobrą sprawę, od czego to się zaczęło, a śledzę go teraz tylko i wyłącznie z nudów, zabijając czas...
Niemniej trochę przykro patrzeć, jak osoby, które znam, ustawiają się po obydwu stronach barykady, obrzucając się różnego rodzaju epitetami i dążąc tak naprawdę do niczego w tej kwestii. Natomiast myślę, że osoby bierne, czytające tylko i wyłącznie wątek dot. NMK tak naprawdę zniechęcą się już po kilku stronach tych darmowych wypocin.
Nie wszyscy muszą wiedzieć, jak bardzo się "lubicie". Nikt o tym książki nie napisze. Zamiast skakać sobie wirtualnie do oczu moglibyście się nawet spotkać - raz jeszcze - w realu i wyjaśnić sobie co, kto, jak i z kim. Robienie pod publikę negatywnej otoczki dot. NMK zdecydowanie bardziej ujmuje ludzie, jak zrzesza.
To taki mój osobisty apel do Was i do waszych ego, gdzie osobista duma nie pozwala zejść ze sceny. Swój konflikt zostawcie dla siebie, bo ja ani nikt inny Wam przyklaskiwać z tego powodu nie będzie. Niech ktoś okaże się w końcu dorosły, pójdzie po rozum do głowy i zakończy ten cyrk raz na zawsze.

Pozdrower.
Cudowne dziecko dwóch pedałów. :-))

Offline Oli

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 466
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1339 dnia: 26 Sie 2011, 11:07:09 »
Czyli zakaz wstępu dla LR-ców na NM i odwrotnie? I nie chodzi mi tu o forum...

Nie, wstęp mają. Osoby które jeżdżą i tam - proszę bardzo. Ale mają zakaz narzekania, przynajmniej tu, na postach NM. Jeśli nie przeszkadzać to będzie Tanawisowi - prosze bardzo, niech w temacie LRa na NM marudzą.
Serwisowanie, składanie, ściąganie części na zamówienie
Właściwie wszystko co z rowerami związane

Skype: castaway.olaf

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1340 dnia: 26 Sie 2011, 12:18:58 »
Moja propozycja jest taka: Niech NM sobie będzie klasycznie, o północy z soboty na niedzielę, a LR w innym terminie.

O ile się orientuję, LR jest w innym terminie niż NMK. Nie do końca więc rozumiem na czym miałaby polegać zmiana.

Trudno też wymagać, by każdy w mieście chcący coś prywatnie zorganizować, podporządkowywał się Masie i konsultował z nami terminy. LR to impreza Tanawisa, nie Masy. Możemy Go co najwyżej prosić o zmianę godziny startu.


Cały ten wątek zaczyna upodabniać się do "Mody na sukces"; im dłuższy, tym coraz nudniejszy i pozbawiony sensu. Już zapomniałem na dobrą sprawę, od czego to się zaczęło, a śledzę go teraz tylko i wyłącznie z nudów, zabijając czas...

Nie wiem czy wiesz, ale Drex bez skrupułów postawił Cię po stronie mitycznych "nas" także bądź świadom że choć czytasz to tylko z nudów i się nie angażujesz, to jednocześnie (być może nieświadomie) jesteś bardzo wzburzony zachowaniem Tanawisa i w pełni popierasz wszystko co robi Drex :) Uzgodnijcie z Drexem zeznania w tej kewstii.

Jakby ktoś był ciekawy, czy też nie popiera Drexa bez wiedzy, proszę o kontakt. Ostatnio dostałem listę tych co zdaniem Drexa są wśród mitycznych "nas" :D
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Drex

  • Gość
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1341 dnia: 26 Sie 2011, 13:19:46 »
@Raffi: Napisalem tylko kto na forum wypowiedział się negatywnie o jeździe z  Tanawisem na NMK. I to nie wszystkich. Poza tym- jesteś hiopokrytą- sam chcesz temat skończyć a go ciągniesz. I wiesz co, w dupie to mam.

Offline MYSH

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • =^..^=
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1342 dnia: 26 Sie 2011, 13:20:18 »
Hmmm... Proszę litości prosiłem wszystkich by już nie robili offtopu w tym temacie, ewentualnie zmieńcie temat tego wątku na GRYŹMY SIĘ albo DYMASTIA :P  bo widać że jest tu więcej spamu i offtopu niż wątków na temat...
Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki...
Cuda zajmują mi trochę czasu...
:)

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1343 dnia: 26 Sie 2011, 13:58:02 »
jesteś hiopokrytą- sam chcesz temat skończyć a go ciągniesz.

Skończyć, a nie olać, zostawić, czy zarzucić. Skończyć w sensie - rozwiązać. Olanie tematu i pozwolenie byście się tu dalej opluwali i rzucali gównem, ze szkodą dla Masy, to nie jest moim zdaniem zakończenie tematu.

Tymczasem tu coraz ciekawsze rzeczy wypływają.


Hmmm... Proszę litości prosiłem wszystkich by już nie robili offtopu w tym temacie, ewentualnie zmieńcie temat tego wątku na GRYŹMY SIĘ albo DYMASTIA :P  bo widać że jest tu więcej spamu i offtopu niż wątków na temat...

Tej metody już tu próbowaliśmy. Nie podziałała. Najwyraźniej jednak udawanie, że problemu nie ma i zamiatanie go pod dywan nie rozwiązuje sytuacji.
« Ostatnia zmiana: 26 Sie 2011, 14:00:26 wysłana przez Raffi »
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Oli

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 466
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1344 dnia: 26 Sie 2011, 15:12:59 »
Ooo, to jakiś mityczny dywan?
A o którym dywanie mówisz? :D
Serwisowanie, składanie, ściąganie części na zamówienie
Właściwie wszystko co z rowerami związane

Skype: castaway.olaf

Drex

  • Gość
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1345 dnia: 26 Sie 2011, 16:59:01 »
Ja temat skończyłem. Olałem. Mam w dupie. Gryźcie się dalej sami.

Rano1

  • Gość
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1346 dnia: 27 Sie 2011, 11:21:51 »
Chciałem coś przeczytać o Nocnej. Co tu widzę? Bijatyki, personalne wycieczki, które moim zdaniem nie powinny tu wisieć. Mam propozycję do moderatora, żeby tą część wątku skrócił.
Sorki, ale takie rzeczy załatwiajcie między sobą i zlitujcie się nad innymi użytkownikami forum.
Rzadko, ale zdarzyło mi się na forum przejść starcie, że aż iskry leciały. Odpowiedzi te poszły do kosza i bardzo dobrze.
Także wracając do Nocnika. Czy są jakieś propozycje, czy dopiero na najbliższej się okaże?

JURO

  • Gość
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1347 dnia: 27 Sie 2011, 17:37:58 »
Rano_1 co powiesz na jazdę prawym brzegiem Wisły?
Może Falenica / Radość / Otwock /Stara Miłosna / Ząbki itp

Offline tomaszek00

  • Początkujący
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1348 dnia: 27 Sie 2011, 18:28:42 »
Przepraszam, że Wam przeszkadzam we wzajemnych przepychankach (gratulacje dla moderatora-sic!), ale mam małe pytanie: czy dzisiaj odbywa się NMK?

Offline chrupek

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 136
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1349 dnia: 27 Sie 2011, 18:39:48 »
Przepraszam, że Wam przeszkadzam we wzajemnych przepychankach (gratulacje dla moderatora-sic!), ale mam małe pytanie: czy dzisiaj odbywa się NMK?

Nieoficjalna
Komu w drogę temu rower.