Autor Wątek: Nocna Masa Krytyczna  (Przeczytany 850083 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1185 dnia: 24 Lip 2011, 22:33:25 »
No widzisz, a ja właśnie pierdzitex chcę, coolmaxy mi się marzą i inne takie  :)

A to spoko. Jeździj w mokrej bawełnie i cierpliwie zbieraj zatem ;)

Sorry, że śmiałem proponować rozwiązanie 8x tańsze i równie skuteczne :P
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Humanista

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Mężczyzna
    • Humanista na giełdzie
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1186 dnia: 24 Lip 2011, 22:52:37 »
A to spoko. Jeździj w mokrej bawełnie i cierpliwie zbieraj zatem ;)

Sorry, że śmiałem proponować rozwiązanie 8x tańsze i równie skuteczne :P

Każdą propozycję i radę cenię, więc nie przepraszaj. Po prostu już tyle się w życiu nauczyłem, że jak chce się mieć coś porządnego to trzeba trochę zapłacić.

A w bawełnie nie jeżdżę  :)

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1187 dnia: 25 Lip 2011, 14:30:02 »
Po prostu już tyle się w życiu nauczyłem, że jak chce się mieć coś porządnego to trzeba trochę zapłacić.

Rzuciłabym jakąś uwagą odnoście Twojego życia "osobistego"... ;)

A co do stroju - jak jeżdżę już od lat [niewielu, ale jednak lat], tak dopiero niedawno kupiłam koszulkę rowerową. A poza tym jeżdżę w bawełnie, wełnie, poliestrze, elastynie i co tam mi jeszcze wszyto.
Latem krótka koszulka na ramiączkach i skąpe gatki [i jak kierowcy na mnie uważają, jak przepuszczają! ;)], za to zimą wyglądam jak bałwanek ^.^ I nie stanowi to ujmy na honorze, wygodzie ani temperaturze.

Da się. Naprawdę nie trzeba inwestować i jeśli chce się pojechać już, to wsiada się na rower i jedzie. No najwyżej trochę się spocisz i pójdziesz do prania.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1188 dnia: 25 Lip 2011, 14:30:04 »
Po prostu już tyle się w życiu nauczyłem, że jak chce się mieć coś porządnego to trzeba trochę zapłacić.

Hmmm... moją najdroższą koszulkę rowerową Biemme dostałem gratis. Sąsiad sobie kupił (czy dostał od kogoś?), podobno nigdy nie użył, bo kolor zbyt jaskrawy. Nie chciał wywalać, a wiedział że jeżdżę rowerem. Przyniósł mi ją sam i jeszcze podziękował, że wziąłem. Nawet nie wiedziałem ile jest toto warte do czasu aż nie sprawdziłem kiedyś w necie, gdy mi Pimpf powiedział, że musiała być droga. Sam bym sobie takiej koszulki na pewno nie kupił :)

Moją ulubioną koszulkę rowerową dostałem zaś od Ministra Stępnia. Ma szpanerski napis "Krajowa Rada bezpieczeństwa Ruchu Drogowego", na który Policja z mniejszych wsi reaguje przymykaniem oczu na drobne wykroczenia ;)
Chętnie jeszcze kiedyś pojadę na wycieczkę lub inną akcję organizowaną przez Ministerstwo. Gifty mają pierwszorzędne ;)

Inną koszulkę dostałem od Pimpfa. Na Niego była już za mała, czy cuś. A że ja jestem chudszy niż ustawa przewiduje, to na mnie jest tylko odrobinę zbyt luźna.

Moje wypasione rękawiczki i czapki zimowe (polartec, windstoper, goretex), które z chęcią bym sklonował, kupiłem za półdarmo jak pracowałem w hurtowni. Najdroższe z nich (narciarskie, idealne na -25) dostałem za darmo - to był egzemplarz wystawowy - 7 letni, ale nigdy nie używany i nie wystawiany. Przeleżał w kącie magazynu 7 lat, a ja go znalazłem. Tyle tylko, że nikt nie kupi modelu sprzed 7 lat, bo to "niemodne". Nikt też nie wiedział za ile mi sprzedać (kto by pamiętał cenę produktu sprzed 7 lat?). No to mi oddali gratis :)

A w kurtce Rogelli kupionej za z trudem odłożone za kilka setek zepsuł mi się jakiś czas temu suwak :P

A w bawełnie nie jeżdżę  :)

A ja owszem. Chociażby bieliznę i skarpetki zwykle mam bawełniane (lub wełniane) i nie narzekam ani na wodę ani na chłód. Choć kiedyś pewnie kupię sobie polarowe, z czystej ciekawości jaka to różnica.

Zdarzało mi się też jeździć w "cywilnych ciuchach" i też nie wspominam tego najgorzej. Dopóki nie pada ani nie jest zimno, dopóty nie robi to zauważalnej różnicy.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline lakiana

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 145
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1189 dnia: 25 Lip 2011, 16:09:49 »
Da się. Naprawdę nie trzeba inwestować i jeśli chce się pojechać już, to wsiada się na rower i jedzie. No najwyżej trochę się spocisz i pójdziesz do prania.


Da się, jeśli porusza się z prędkością żółwia i ma się wszędzie skórę podobnej twardości, zapewne pozbawioną zakończeń nerwowych.

Offline Infero

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 258
  • Płeć: Mężczyzna
  • \m/ d- -b \m/
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1190 dnia: 25 Lip 2011, 16:36:52 »
Gruboskórny i powolny Infero od dziś ubiera się w biedronce ;)

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1191 dnia: 25 Lip 2011, 16:56:25 »
Da się. Naprawdę nie trzeba inwestować i jeśli chce się pojechać już, to wsiada się na rower i jedzie. No najwyżej trochę się spocisz i pójdziesz do prania.


Da się, jeśli porusza się z prędkością żółwia i ma się wszędzie skórę podobnej twardości, zapewne pozbawioną zakończeń nerwowych.

Jeej, nabijasz kilometry wycieczkami osobistymi. ;) Jaki ładny troll. Szkoda tylko, że nawet ciemnych okularów nie założył do maskowania ;)

Offline lakiana

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 145
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1192 dnia: 25 Lip 2011, 16:59:45 »
Da się. Naprawdę nie trzeba inwestować i jeśli chce się pojechać już, to wsiada się na rower i jedzie. No najwyżej trochę się spocisz i pójdziesz do prania.


Da się, jeśli porusza się z prędkością żółwia i ma się wszędzie skórę podobnej twardości, zapewne pozbawioną zakończeń nerwowych.

Jeej, nabijasz kilometry wycieczkami osobistymi. ;) Jaki ładny troll. Szkoda tylko, że nawet ciemnych okularów nie założył do maskowania ;)


Który przeciętny troll jeździ po sobie i własnej wrażliwości?

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1193 dnia: 25 Lip 2011, 17:05:17 »
Ja chociażby. Jestem demokratycznie złośliwa względem wszystkich, siebie nie wyłączając ^.^

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1194 dnia: 25 Lip 2011, 19:38:23 »
 :) Spokój Panie , może trochę przyjaźni? Zaczeło się od ciuchów ,a jak się skończy ?  Ach żebym był ..........?

Offline SeBeQ

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Mężczyzna
  • =============== Make Gravity Your Slave ==========
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1195 dnia: 26 Lip 2011, 00:17:26 »
Cytat: Savil
Da się. Naprawdę nie trzeba inwestować i jeśli chce się pojechać już, to wsiada się na rower i jedzie. No najwyżej trochę się spocisz i pójdziesz do prania.
Oczywiście do pewnego stopnia da radę - później szuka się bardziej odpowiednich rozwiązań, tak jak we wszystkich dziedzinach...
Pozdrawiam
SeBeQ

---> Make Gravity Your Slave <---

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1196 dnia: 26 Lip 2011, 16:33:03 »
:) Spokój Panie , może trochę przyjaźni? Zaczeło się od ciuchów ,a jak się skończy ?  Ach żebym był ..........?

Nie martw się, to takie luźne przekomarzanki ;)

Offline Makenzen

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 595
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1197 dnia: 26 Lip 2011, 16:52:00 »

Moją ulubioną koszulkę rowerową dostałem zaś od Ministra Stępnia. Ma szpanerski napis "Krajowa Rada bezpieczeństwa Ruchu Drogowego", na który Policja z mniejszych wsi reaguje przymykaniem oczu na drobne wykroczenia ;)
Chętnie jeszcze kiedyś pojadę na wycieczkę lub inną akcję organizowaną przez Ministerstwo. Gifty mają pierwszorzędne ;)
Ja mam kamizelkę odblaskową z napisem "The Royal Danish Embassy". Też wzbudza zainteresowanie ;)
"Warszawa to nie wieś, żeby po niej rowerem jeździć"

Offline Petro4_

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 649
  • Płeć: Mężczyzna
    • Grupa Bródnowska
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1198 dnia: 06 Sie 2011, 17:22:46 »
Może dziś uda mi się wreszcie przyjechać, prognozy mówią że ma już nie padać.
« Ostatnia zmiana: 06 Sie 2011, 17:38:55 wysłana przez Petro4_ »
Nocna Masa Krytyczna. 2 sobota miesiąca,    godz. 24:00 - nocnamasa.pl

JURO

  • Gość
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1199 dnia: 07 Sie 2011, 15:10:06 »
Propozycja Trasy.

Trasa: Plac Zamkowy, Senatorska, Nowy Przejazd, Aleja Solidarności, Nowy zjazd, Dobra, Karowa, Browarna, Topiel, Kruczkowskiego, Rozbrat, Myśliwiecka, Szwoleżerów, Czerniakowska, Aleja W.Witosa, Aleja J.Sobieskiego, Aleja Wilanowska, "miasteczko Wilanów", F.Klimczaka, Przyczółkowa, Ł.Drewny, Przekorna, Las Kabacki (1 postój >> przejazd), Leśna, Puławska, Baletowa, Warszawska, Raszyńska, Aleja Krakowska, Łopuszańska, Aleje Jerozolimskie, Popularna, Globusowa, Dźwigowa, Powstańców Sląskich, Górczewska (2 postój >> TESCO), Powstańców śląskich, Aleja W.Reymonta, Radiowa, Arkuszowa, K.Wójcickiego, Żubrowa>>>Las Młociński.( OGNISKO )